ایران/استان تهران/فلکه دوم صادقیه
  • تلفن تماس 09391129128

  • آدرس ایمیل

معرفی 6 ابزار تست سرعت وب سایت

معرفی 6 ابزار تست سرعت وب سایت سرعت سایت تست سرعت سایت ابزار سرعت سایت افزایش سرعت سایت

معرفی 6 ابزار تست سرعت وب سایت

افزایش سرعت سایت همواره یکی از مهم ترین دغدغه های صاحبان و طراحان سایت ها بوده است، در این مطلب قصد داریم به معرفی 6 مورد از انواع ابزار تست سرعت وب سایت بپردازیم تا با استفاده از این ابزارها بتوانید به راحتی اقدام به تست سرعت وب سایت خود کنید.

 

ابزار google pageSpeed Insights

یکی از مهمترین ابزار تست سرعت وب سایت ابزار google pageSpeed Insights می باشد که توسط شرکت گوگل طراحی شده است و به شما این اجازه را می دهد که خیلی راحت سرعت وب سایت خود را تست کنید. یکی از مهم ترین ویژگی های این ابزار این است که وب سایت شما را هم در مرورگرهای دسکتاپ و هم در مرورگرهای موبایل تست می کند.

 

ابزار pingdom Tools

یک ابزار تست سرعت وب سایت بسیار قدرتمند ابزار pingdom tools می باشد که استفاده از آن دارای مزیت های بسیار زیادی است، یکی از مهم ترین ویژگی های استفاده از این ابزار این است که بعد از استفاده از آن تاریخ عملکرد شما نیز در این سایت حفظ می شود.

 

ابزار Gtmetrix

این ابزار یک ابزار تست سرعت وب سایت است که می توانید با استفاده از آن سرعت وب سایت خود را به صورت کامل تست کنید. این ابزار به شما گزارشی بسیار طولانی و کامل را ارائه می دهد تا بتوانید از جنبه های مختلف سرعت وب سایت خود را مورد بررسی قرار دهید.

 

WebPagetest یک ابزار تست سرعت وب سایت بسیار قوی

این ابزار نیز یکی دیگر از ابزارهای قدرتمندی است که در بین 6 ابزار تست سرعت وب سایت قرار گرفته است، یکی از مهم ترین ویژگی های این ابزار این است که به شما این اجازه را می دهد که یک کشور را از میان کشورهای دنیا انتخاب کنید و تست سرعت وب سایت خود را در این کشور انجام دهید، به این ترتیب شما می توانید مشاهده کنید که وب سایت شما در کدام کشور سریع تر اجرا می شود.

 

ابزار Yslow Browser Plugin

این ابزار نیز از دیگر ابزارهایی است که می توانید از آن برای تست سرعت وب سایت خود استفاده کنید، یکی از مهم ترین ویژگی های این ابزار این است که به شما این اجازه را می دهد که وب سایت خود را با وب سایت های رقیب خود مقایسه کنید.

 

واکاو یک ابزار تست سرعت وب سایت ایرانی

تا به حال تمامی ابزارهای تست سرعتی که با آنها آشنا شدید ابزارهایی خارجی بودند، واکاوی یک ابزار تست سرعت وب سایت ایرانی می باشد که به شما این اجازه را می دهد که در یک محیط فارسی وب سایت خود را مورد بررسی قرار دهید و اطلاعات کافی درباره سرعت لود شدن صفحات مختلف وب سایت خود را بدست بیاورید.

امیدوارم از این مقاله نهایت استفاده رو کنید .

اگر ابزار های دیگری میشناسید لطفا برای ما ارسال کنید .

مطالب مرتبط

نظرات کاربران 0