ثبت نام

خرید بک لینک

خرید بک لینک

خرید بک لینک

خرید بک لینک یک روش ساده برای افزایش اعتبار سایت خود و افزایش تعداد مخاطبان سایت است. اگر به معیارهای سئو سایت خود اهمیت می دهید، باید بدانید که یکی از معیارهای جستجوگرها برای ارتقا رتبه سایت شما، بک لینک هایی است که از سایر سایت ها دریافت می کنید.

این عمل در واقع به شما کمک می کند که به صفحه اول گوگل راه پیدا کنید . خرید بک لینک ها ی خوب می توانند باعث ارتقا رتبه شما در جستجوگرهایی مانند گوگل شود و همچنین خرید بک لینک های بد می تواند باعث کاهش ارتقا رتبه سایت شما شود، حتی ممکن است

خرید بک لینک های نامناسب باعث شود که سایت شما وارد سایت های پنالتی شود . اگر می خواهید لینکی را اضافه کنید، حتماً دقت کنید که از شرکت معتبری خریداری شده باشد. معمولاً سایت هایی که پس از مدتی وارد محدوده پنالتی می شوند، پس از زمان کمی به طور کلی از محدوده سرچ گوگل خارج می شوند.

 

بک لینک چیست؟

بک لینک، لینکی است که یک سایت جهت پشتیبانی از محتویات خود از سایت دیگری می گیرد. بک لینک ها معمولا توسط موتور های جستجوگر شناسایی می شوند که باعث ارتقا رتبه سئو سایت شما می شود. مهم ترین نکته برای قرارگیری در اولین صفحه از گوگل یا سایر موتورهای جستجوگر سایت ها، افزایش قدرت سئو یک سایت است، پس خرید بک لینک هایی که می تواند به ارتقا رتبه سایت شما کمک کنند، بسیار اهمیت دارد. ممکن است در ابتدا این بک لینک ها اثر خود را نشان ندهند ولی به مرور زمان می توانید نتیجه آن را به وضوح در بالا رفتن تعداد بیننده های صفحات سایت خود ببینید.

 

خرید بک لینک
خرید بک لینک

تقاوت بک لینک خوب و بد چیست؟

برای خرید بک لینک باید ویژگی های یک بک لینک مناسب و نامناسب را بدانید. بک لینک خوب به بک لینکی گفته می شود که از سایت های معتبری گرفته شود. خرید بک لینک فالو نامناسب از سایت های نامعتبر مزیتی برای شما ندارد و سایت شما را در مقابل سایت رقیبان نامعتبر جلوه خواهد داد. برای تشخیص معتبر یا غیر معتبر بودن یک سایت، بهتر است رزومه سایت ارائه دهنده بک لینک را مطالعه کرده و از اشخاصی که در این زمینه فعالیت دارند، پرس و جو کنید.

چه بک لینک هایی می توانند به شما کمک کنند؟

برای خرید بک لینک باید به نکاتی مانند ارتباط صفحه ای که لینک از آن خریداری می شود با صنعتی که شما دارید، توجه شود. همچنین بک لینک باید حاوی محتوایی باشد که باعث ارتقا سطح بازدید سایت شما شود. یک بک لینک ارزشمند باید از طریق ویراستار اضافه شود. بخش مهمی از روال خرید بک لینک شامل معرفی سایت شما به سایت هایی است که مخاطبان زیادی را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام دارند.

چرا همه بک لینک ها خوب نیستند؟

از دیدگاه موتور های جستجو گر، همه بک لینک ها معتبر هستند؛ ولی در واقع چنین نیست. زیرا ممکن است بک لینک ها از سایت هایی برداشته شوند که خود آن سایت حاوی مطالبی باشد که باعث اسپم شدن سایت او می شود. در نتیجه باعث خارج شدن سایت شما به دروازه سایت های اسپم شده و سایت شما از دور بازدید خارج شده می شود. این خارج شدن ، سایت شما را در خطر قرار خواهد داد. در نتیجه سایت شما هم نسبت به معیار های سئو امتیازات منفی دریافت می کند. برای همین باید خرید بک لینک خود را به سایت های معتبری بسپارید که در آن کارشناسان سئو و طراحی سایت فعالیت دارند و می تواند برای خرید بک لینک به شما سایت های معتبری را معرفی کنند.

چگونه لینک ها را بر اساس معیارهای سئو بسنجیم ؟

کسب و کارهایی که این روزها به موتور های جستجوگر مانند گوگل وابسته است، به هیچ وجه نمی تواند از تاثیراتی که سئو بر این سایت ها دارد دور بماند. استارت آپ های جدید برای شروع کار و معرفی در دنیای بازار کسب و کار نیاز به خرید بک لینک برای معرفی خود در فضای مجازی دارند و برای شناخت یک بک لینک مناسب باید به معیار های سئو موتور های جستجو گر تسلط داشته باشند که امروزه این معیار ها همواره در حال تغییر هستند و همه افراد نمی توانند همیشه بر این معیار ها مسلط باشند. به همین دلیل برای شناخت بک لینک های معتبر بهتر است به سایت های معتبری مراجعه کنید و بک لینک های خود را از آن ها خریداری کنید تا در این راستا کارشناسان بخش سئو بتوانند به شما کمک کنند.

ادامه

می توان گفت که موفقیت کسب و کار شما با معیار های سئو گره خورده است. شما می توانید با خرید بک لینک های معتبر از سایت های معتبر باعث افزایش بازدید مخاطبان از صفحه خود شوید. معمولا سایت های معتبر مخاطبان زیادی دارند که پس از خرید لینک از آنها می توانید تعدادی زیادی از مخاطبان آن ها را به صفحه خود بکشانید و مخاطبان خود را افزایش دهید. همچنین این سایت ها دارای صفحاتی در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام هستند که این موضوع نیز می تواند یک تبلیغ مثبت برای سایت شما باشد

خرید 100 عدد بک لینک
65.000 هزار تومان
بک لینک ها دائمی هستند.
ترکیبی از دامنه های قدرتمند از جمله edu ، gov .com.ir.org.fm
افزایش دائمی اعتبار وبسایت در moz rank و moz trust
بهبود رتبه کلمات کلیدی در تمام موتورهای جستجو نظیر گوگل
بک لینک های قدرتمند و به صورت کاملا فالو
بهبود سئو داخلی سایت
هماهنگ با آخرین الگوریتم های گوگل
 
خرید 200 عدد بک لینک
130.000 هزار تومان
بک لینک ها دائمی هستند.
ترکیبی از دامنه های قدرتمند از جمله edu ، gov .com.ir.org.fm
افزایش دائمی اعتبار وبسایت در moz rank و moz trust
بهبود رتبه کلمات کلیدی در تمام موتورهای جستجو نظیر گوگل
بک لینک های قدرتمند و به صورت کاملا فالو
بهبود سئو داخلی سایت
هماهنگ با آخرین الگوریتم های گوگل
 
خرید 300 عدد بک لینک
250.000 هزار تومان
بک لینک ها دائمی هستند.
ترکیبی از دامنه های قدرتمند از جمله edu ، gov .com.ir.org.fm
افزایش دائمی اعتبار وبسایت در moz rank و moz trust
بهبود رتبه کلمات کلیدی در تمام موتورهای جستجو نظیر گوگل
بک لینک های قدرتمند و به صورت کاملا فالو
بهبود سئو داخلی سایت
هماهنگ با آخرین الگوریتم های گوگل
 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید بک لینک

به دنبال سایتی برای خرید بک لینک می گردید؟ اگر به برای بهبود سئو سایت خود قصد خرید بک لینک دارید حتما با تبلیغاتی نظیر بک لینک ارزان، بک لینک انبوه، بک لینک با کیفیت، بک لینک باز، بک لینک چت روم، بک لینک حرفه ای سایت برخورد داشته اید. خرید بک لینک یک کار تخصصی می باشد و اکثر متخصصان سئو توصیه می کنند که خودتان چنین ریسکی نکنید. ما امکان داشتن همه این موارد را در یک جا برای شما فراهم کرده ایم. داشتن بک لینک های با کیفیت باعث صعود کلمات کلیدی شما در رتبه بندی موتورهای جستجو می شود. سیستم خودکار ما بک لینک های انبوه با کیفیت را برای سایت شما ثبت میکند. برای داشتن بک لینک های ارزان و با کیفیت به ما اعتماد کنید و در بخش کاملی که برای گزارش وضعیت بک لینک ها در سیستم ما وجود دارد نظاره گر پیشرفت سایت خود باشد.

سئو چیست

واژه seo مخفف جملهSearch Engine Optimization می‌باشد که در فارسی، بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو معنا می شود. برای معرفی کامل سئو شما را با یک مثال همراه می‌کنیم تا به خوبی با معنی آن آشنا شوید. تصور نمایید که شما مدیر یک سایت اینترنتی هستید. همان‌طور که می‌دانید، اعتبار یک سایت در فضای اینترنتی به تعداد بازدیدی است که روزانه از آن سایت انجام می‌شود. حال شما نیز دوست دارید تا بازدید سایت شما بالا برود تا بتوانید بهره‌وری لازم را برای سایت خود کسب نمایید. در این میان شما می‌توانید با استفاده از روش‌های مختلف seo کاری کنید که بازدید سایت شما بالا برود. با استفاده از روش‌های مختلف سئو، سایت شما در اولین نتیجه‌های جست‌وجوی کاربران قرار خواهد گرفت. پس می‌توان گفت سئو به منظور بهبود جایگاه وب سایت‌ها در نتایج جست‌وجوی کابران می‌باشد.