ثبت نام

بک لینک چیست و چه تاثیری بر سئو سایت دارد

بک لینک بک لینک چیست؟ بک لینک چیست و چه تاثیری بر سئو سایت دارد backlink
ب

بک لینک چیست و چه تاثیری بر سئو سایت دارد

بک لینک چیست و چه تاثیری بر سئو سایت دارد ؟یکی از مباحث مهم در سئو، بحث بک لینک است که در صورتی که به درستی انجام شود، می تواند بر روی رنکینگ سایت شما نزد موتورهای جستجو تأثیر زیادی بگذارد. در ساخت بک لینک باید به مباحث زیادی توجه داشته باشید، چون استفاده نادرست از آن می تواند باعث پنالتی شدن سایت شما از نتایج موتورهای جستجو شود.

بک لینک چیست؟

بک لینک یا backlink به لینک هایی گفته می شود که یک سایت از سایت دیگر دریافت می کند. این لینک ها متون یا تصاویری هستند که کاربر با کلیک بر روی آن ها از یک سایت دیگر به سایت شما منتقل می شود. بک لینک ها در نزد موتورهای جستجو از اهمیت بالایی برخوردار هستند و می توانند رتبه سایت شما را بهبود ببخشند.یکی از راه های گوگل برای پیدا کردن و ایندکس صفحات جدید در اینترنت، بررسی backlink های موجود در یک صفحه اینترنتی است. در واقع گوگل این لینک ها را بر اساس میزان محبوبیت آن ها و تعدادشان رتبه بندی می کند.

تأثیر بک لینک بر سئو

همان طور که گفتیم بک لینک جزو مباحث مهم در سئو سایت است و در بالا بردن رتبه سئو سایت تاثیر بسزایی دارد. این backlink ها باید به صورت طبیعی و با کیفیت ساخته شوند تا تأثیر مورد نظر را بر روی رنک سایت بگذارند. دریافت backlink از سایر سایت ها مانند دریافت نظر و رأی مثبت از سوی آن ها است و هرچه تعداد آن بیشتر باشد، دلیل بر محبوب تر بودن سایت شما است. گوگل نیز به این موضوع اهمیت زیادی می دهد و تعداد زیاد backlink ها را نشانه با اهمیت تر بودن صفحه می داند.

در ساخت backlink باید به این نکته توجه کنید که لینک مورد نظر از یک وب سایت معتبر به صفحات وب سایت شما ارجاع داده شود تا بتواند تأثیر زیادی در رنک وب سایت شما بگذارد. در ساخت این لینک ها سعی کنید تا این لینک ها از وب سایتی مرتبط با وب سایت شما، به صفحات شما ارجاع داده شوند و محتوای صفحه مورد نظر نیز قوی باشد تا باعث پنالتی شدن شما توسط موتورهای جستجو نشوند.

ویژگی های بک لینک بر وب سایت

  • افزایش اعتبار  همیشگی وب سایت
  • بهبود رتبه کلمات کلیدی وب سایت
  • افزایش بازدید وب سایت
  • افزایش ترافیک وبسایت
  • بهبود سئو خارجی وب سایت

منبع : سورین لینک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید بک لینک

به دنبال سایتی برای خرید بک لینک می گردید؟ اگر به برای بهبود سئو سایت خود قصد خرید بک لینک دارید حتما با تبلیغاتی نظیر بک لینک ارزان، بک لینک انبوه، بک لینک با کیفیت، بک لینک باز، بک لینک چت روم، بک لینک حرفه ای سایت برخورد داشته اید. خرید بک لینک یک کار تخصصی می باشد و اکثر متخصصان سئو توصیه می کنند که خودتان چنین ریسکی نکنید. ما امکان داشتن همه این موارد را در یک جا برای شما فراهم کرده ایم. داشتن بک لینک های با کیفیت باعث صعود کلمات کلیدی شما در رتبه بندی موتورهای جستجو می شود. سیستم خودکار ما بک لینک های انبوه با کیفیت را برای سایت شما ثبت میکند. برای داشتن بک لینک های ارزان و با کیفیت به ما اعتماد کنید و در بخش کاملی که برای گزارش وضعیت بک لینک ها در سیستم ما وجود دارد نظاره گر پیشرفت سایت خود باشد.

سئو چیست

واژه seo مخفف جملهSearch Engine Optimization می‌باشد که در فارسی، بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو معنا می شود. برای معرفی کامل سئو شما را با یک مثال همراه می‌کنیم تا به خوبی با معنی آن آشنا شوید. تصور نمایید که شما مدیر یک سایت اینترنتی هستید. همان‌طور که می‌دانید، اعتبار یک سایت در فضای اینترنتی به تعداد بازدیدی است که روزانه از آن سایت انجام می‌شود. حال شما نیز دوست دارید تا بازدید سایت شما بالا برود تا بتوانید بهره‌وری لازم را برای سایت خود کسب نمایید. در این میان شما می‌توانید با استفاده از روش‌های مختلف seo کاری کنید که بازدید سایت شما بالا برود. با استفاده از روش‌های مختلف سئو، سایت شما در اولین نتیجه‌های جست‌وجوی کاربران قرار خواهد گرفت. پس می‌توان گفت سئو به منظور بهبود جایگاه وب سایت‌ها در نتایج جست‌وجوی کابران می‌باشد.